Self Guided Tours

Meie teenused

"Self guided" tuurid üle kogu Eesti!

Meie eesmärk on pakkuda teile elamusi, kogemusi ja emotsioone. Anname võimaluse tutvuda kohaliku eluoluga,  vaatamisväärsustega ning lihtsalt nautida suurepäraseid vaateid.

Te ei pea muretsema info ülekülluse pärast – me ei vii teid loengusse vaid nautima Eestimaa ilu ja võlu.

Me ei paku ainult silmailu vaid turgutame ka maitsemeeli!

Meie poolt organiseerimine, materjalid, juhiga auto ja palju muud – Teie poolt vaid hea tuju ja nautimine! 

 

NB! Teenus ei ole mõeldud ainult väliskülalistele, vaid ka kohalikele, kes tahaks näha, aga ei viitsi eeltööd teha. Me teeme selle Teie eest ära!
Tuurid üle Eesti
tallinn, estonia, city-3621299.jpg
  • Tour 1 – Tallinn – Jägala – Tallinn: Tuuri kestus 3h, Kokku külastatakse vähemalt 7 imeilusat kohta ja toredat vaatamisväärsust suunal Tallinn – Jägala – Tallinn, millest olulisem on Jägala juga.
  • Tour 2 – Tallinn – Laulasmaa (-Tallinn): Tuuri kestus  3h, Kokku külastatakse vähemalt 7 imeilusat kohta ja toredat vaatamisväärsust suunal Tallinn – Laulasmaa, millest olulisem on Keila juga.  Tuuri raames võimalik lõpp peatus ka Tallinn (+1h).
  • Tour 3 – Tallinn – Viimsi – Tallinn:  Tuuri kestus 3h. Kokku külastatakse vähemalt 7 imeilusat kohta ja toredat vaatamisväärsust suunal Tallinn-Viimsi-Tallinn.

Kui Te ei leidnud endale sobivat, siis palume Teile täita “Koosta enda tuur” vorm ning koostame just Teie soovidele vastava tuuri. h. 

 

SELF GUIDED TOUR tähendab (meie jaoks),  et teeme teie eest kõik ära ning ei lobise üleliigselt! (giidide pikk jutt ei jää kellelegi meelde). Lihtsalt olulised faktid, prinditud materjal ja lisa info möödasõidul. Kui  seltskonnas ei ole nn “ette lugejat” siis muidigi teeme seda ise hea meelega. Tegemist oleks kohalikuga, kes armastab oma tööd, ja räägib Teile mis oluline. Oo ja palju muud.

Me oleme kohalikud ja fännid. Oleme aastaid ise olnud „siseturistid“, ja teame mida MEIE  ootaks. Me oleme veidi teistsugused, aga samas südames eestlased ja kultuuri jagavad inimesed. Kui pere väärtus on tutvustada meie elu, on selles peres midagi „valesti“? 

Me pakume väliskülalistele (miks mitte ka kohalikele) ehedat emotsiooni! Ei, ei…  see pole see mida mass turismis näete ja kuulete. Vaid kohad mida näitame ei pruugi alati olla lisatud turismikaartidele. Muidugi räägib Teile giid mida vaja, kuid kui paljud juhivad tähelepanu nt. „lollidekülale“?

Meie soov on näidata Teile ilu, võlu ja valu! Meie oleme ju senini elus!  Ja võtame kokku selle mis oleks huvitav võõrale, aga saams uus kohalikule. Muidugi me anname Teile prinditud matrjalid eriliste kohtade kohta (Keegi peab ju selle ette lugema), et teaksite kuhu liigute ja mida tuuri jooksul plaanis külastada. Ja hiljem sõpradele rääkides saate näidata (ei pea kõike meelde jätma mida räägitakse).

Meie jaoks on „SGT“ midagi mõnusat,  ilma üleliigse infota, silmailu  ja rohkete emotsioonidega.  

Tegemist ei ole „et tegemist on tursitiga ning rohkem teda ei näe“ paketiga, vaid, ME ARMASTAME OMA TÖÖD ja OMA KODUMAAD!

Mida me siis pakume?              

Ärge mitte lootkegi, et kiirkursus viie vaatamisväärsusega, sisutu jutuga, on Teie jaoks päev õhtas.

Meile meeldib see mis me teeme!  Kui me võtame asja ette, siis kogu teie grupp tahab järgmist tuuri!

Tallinn on Eesti põhja poolne punkt.  Ja siit liigume me edasi: lõuna, ida, lääs, kirre, kagu, edel, loe jne.  Toome välja vaid väikese valiku pakettidest. Kui soovite midagi enamat, siis ootame Teie mõtteid: info@premiumtaxi.ee. Meie eesmärk ei ole „masstoodang“ vaid emotsioon.

Teil on võimalik tellida enda saabumisel juba ette transfeerteenus.

Me näitame Teile päris Eestit!

Ootame päringuid info@premiumtaxi.ee

etEstonian